Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСъбитияПубликацииГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Не може ли да създадем един проект за хубав сървър?

Go down 
АвторСъобщение
int24rain
Level 2
Level 2
int24rain


Брой мнения : 33
Birthday : 01.01.1990
Join date : 13.04.2014
Age : 34
Местожителство : Хамунаптра
My Humor : Yee Haw

Не може ли да създадем един проект за хубав сървър? Empty
ПисанеЗаглавие: Не може ли да създадем един проект за хубав сървър?   Не може ли да създадем един проект за хубав сървър? Icon_minitimeСря Сеп 30, 2015 8:25 pm

Здравейте.
Много ми се иска да изживея отново дните, в които играта беше в съвсем началните си нива и страшно много зарибяваше много от нас.Сървъри като Роза, cNc, MU-BG, Dragon Link и прочие бяха част от нашето детство.
Днес, където и да се обърна е пълно с:

-Сървъри от S8 нагоре, което за мен е супер скучно и донякъде убива тръпката от играта.
-Сървъри правени вкъщи, непрофесионално с изключително лабави статистики.

Моята идея е, да създадем един проект, който да се конкурира не само с български, така и с чуждестранни сървъри.
Версията, която бих искал да бъде може да варира между 0.97d - до Season 2 (тук знам, че е пипкаво за Дарк Лорда).В днешно време не е нужно да търсим машини и прочие, смятам че може да се инвестира към хостинг компания и единственото, което ни трябва, е някой който разбира от скриптване на сървър и няколко помагащи.
Статистиките на сървъра, според мойте виждания са:

Спрямо горепосочената версия и спрямо заетостта на хората в днешно време, съм склонен да предложа това:

EXP - 200-300
DROP - 60-80 (след като EXP е на високо ниво, смятам че по-ниският дроп ще ентусиазира хората, да фармят повече за айтъми)
MAX RESTARTS - 10-30!Може да се започне с 10 и постепенно да се увеличава като не се надвишават 30 рестарта, смятам че са достатъчни за балансирано PvP.
ТОЧКИ:Спрямо героя ще варират между 300 и 380, това вече ще се обсъди, ако тръгне да се прави проект и прочие.Естествено ще се вземе под прицел и мнението на всички желаещи да играят и като цяло да участват в проекта.
LEVEL RESET:Тук може доста да обсъдим, както и ZEN на RESET, моето предложение е:

-LEVEL RESET 350 if ZEN per RESET is 50 000 000 per RESET
-LEVEL RESET 330/340/350 if ZEN per RESET is 10 000 per RESET.

Обособявам като се има предвид, че рестартите в началото ще са до 10, няма да имате толкова мъка за ЗЕН, нито в бъдеще когато ще са 30, но ми се иска да се направи, така че ZEN-a да бъде неизменна част от целият TRADE в сървъра.За това ще се помисли в бъдеще.

CLEAR INVENTORY - YES
CLEAR STATS - YES
CLEAR SKILLS - YES and NO
*YES - Може да се вземе предвид, че сървъра няма да е хард, но доста хора са забравили, какво е да фармиш за магии, преди всеки рестарт.
*NO - Все пак е медиум сървър и донякъде летвата клони към тази опция.
PK CLEAR - 20-50 000 000.Винаги съм мразил, когато някой с поне 10 реса над мен дойде и ме убие, за да застане на спот, на който няма място и може да се справи на друг за по-високи ресове, също така може да се избегне и детинското убиване и затваряне на градове (това ще се наказва и със заключване на ъкаунт).

Предлагам няма нужда да дообобщавам, че няма да има боксове във сайта и по никакъв начин няма да има, нещо което да ви помага в игра.
СТОГО ПРОТИВ СЪМ КЪМ PAY 2 WIN опциите!Ще има МАРКЕТ, чрез който по-скоро може да се възползвате от козметични услуги в сайта, в игра и прочие, но по никакъв начин няма да има предмети, боксове, кредити чрез които да си купувате камъни и т.н.
Би ми се искало да има и Куест Система, но след като ще е ПвП сървър може би няма да е толкова нужна.

Нахвърлял съм всичко буквално за 5 минути, очаквам коментари ако може да се развие, ако не - здраве да е.

Поздрави
Мартин
Върнете се в началото Go down
 
Не може ли да създадем един проект за хубав сървър?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: .: Mu Online :. :: HELP-
Идете на: