Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСъбитияПубликацииГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
atanas127
Level 4
Level 4



Брой мнения : 75
Join date : 09.03.2010

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 9:11 am

Задавате си въпрос Как да се защитим от DOS , DDOS Атаки ?
Кредити: Всички + Вие(да няма сърдити :)

1.така влизате в no-ip.com регистрирате се! влизате в add host
1.1 Избирате си име на сървъра и безплатен домейн !
1.2 Давате на Port 80 Redirect
1.3 Променяте порт 8080 на който си измислите! да не е под 80
1.4 Давате Адд
1.5 Излизате от акаунта в no-ip.com и давате Downloads и изтеглете Doc после влизате в док и въвеждате акаунта от no-ip.com активирвате домейна и сте готови с no-ip.com !
2. Xampp Apange Setings
2.1 Отворете C:\xampp\xampp\apache\conf\httpd.conf
2.2 Дайте Ctrl+F и напишете Listen малко по долу ще видите !
2.3 #Listen 12.34.56.78:80
Listen 80
2.4 Променете на #Listen 12.34.56.78:новият порт
Listen ип:новия порт и Запазете !
2.4 Отворете C:\xampp\xampp\apache\conf\extra и навсякаде кадето видите порт:80 го заместете с новия уникален порт :)

PHP Web Security! Важно Това се поставя само в  index.php когато изпозва index.php?op=register пример !В противен случай навсякаде най горе се поставя !

Код:
<script type="text/javascript">
var message="";
function clickIE() {if (document.all) {(message);return false;}}
function clickNS(e) {if
(document.layers||(document.getElementById&&!document.all)) {
if (e.which==2||e.which==3) {(message);return false;}}}
if (document.layers)
{document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);document.onmousedown=clickNS;}
else{document.onmouseup=clickNS;document.oncontextmenu=clickIE;}

document.oncontextmenu=new Function("return false")
</script>

Успех на всички...


Последната промяна е направена от atanas127 на Пон Ное 12, 2012 8:16 pm; мнението е било променяно общо 10 пъти
Върнете се в началото Go down
besnia3
Moderator
Moderator
besnia3


Брой мнения : 568
Birthday : 01.01.1989
Join date : 01.10.2011
Age : 35
Местожителство : Кнежа
My Hobbie : SCUDERIA FERRARI FORMULA 1 TEAM
My Humor : In Love

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 9:42 am

Това е много хубава тема- най-накрая да има решени. Нека другите администратори да не местят темата поне за 2дни (понеже повечето не четят другите раздели). Аз нямам сървар, и за това моля някой да го пробва и да сподели- наистина ли решава проблема.
Ако помага, ще го сложим в раздел важни реми, в часта хелп.


Атанасе, както ми беше паднал в очите- сега ми стана любимец [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 728249 [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 574759
Върнете се в началото Go down
http://www.f1.f-e-n.net
atanas127
Level 4
Level 4



Брой мнения : 75
Join date : 09.03.2010

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 10:19 am

besnia3 написа:
Това е много хубава тема- най-накрая да има решени. Нека другите администратори да не местят темата поне за 2дни (понеже повечето не четят другите раздели). Аз нямам сървар, и за това моля някой да го пробва и да сподели- наистина ли решава проблема.
Ако помага, ще го сложим в раздел важни реми, в часта хелп.


Атанасе, както ми беше паднал в очите- сега ми стана любимец [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 728249 [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 574759

Всичко има решение !!!!
Върнете се в началото Go down
diyanpetrov
Level 4
Level 4
diyanpetrov


Брой мнения : 81
Birthday : 07.09.1988
Join date : 02.10.2012
Age : 35
Местожителство : London, United Kingdom
My Hobbie : MU Online
My Humor : In Love

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 11:33 am

besnia3 написа:
Това е много хубава тема- най-накрая да има решени. Нека другите администратори да не местят темата поне за 2дни (понеже повечето не четят другите раздели). Аз нямам сървар, и за това моля някой да го пробва и да сподели- наистина ли решава проблема.
Ако помага, ще го сложим в раздел важни реми, в часта хелп.


Атанасе, както ми беше паднал в очите- сега ми стана любимец [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 728249 [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 574759


Добър ден! Тази технология е всеизвестна и метода се нарича "Round Robin". С този метод може да се избегнат всички DoS атаки с директни параметри на пакети със синтаксис "IP address:Port". Въпреки всичко със софтуеър, сканиращ отворените портове на дадено устройство (рутер, модем или персонален компютър) след като ви разберат IP-то, ще могат да сканират всички отворени портове, ако не сте защитени добре и срещу това. Това е частично решение на проблема или по-скоро едната половина от решението. Колкото до DdoS атаките - ако някой, който си разбира от работата, знае какво прави и разполага със стабилен BotNetи ви набележи като цел - и Бог не може да ви помогне - можете просто да стоите и да се молите атаката да отмине. Надявам се тази информацията да ви е била полезна.
Върнете се в началото Go down
http://linkosmu.com
atanas127
Level 4
Level 4



Брой мнения : 75
Join date : 09.03.2010

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 11:54 am

diyanpetrov написа:
besnia3 написа:
Това е много хубава тема- най-накрая да има решени. Нека другите администратори да не местят темата поне за 2дни (понеже повечето не четят другите раздели). Аз нямам сървар, и за това моля някой да го пробва и да сподели- наистина ли решава проблема.
Ако помага, ще го сложим в раздел важни реми, в часта хелп.


Атанасе, както ми беше паднал в очите- сега ми стана любимец [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 728249 [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 574759


Добър ден! Тази технология е всеизвестна и метода се нарича "Round Robin". С този метод може да се избегнат всички DoS атаки с директни параметри на пакети със синтаксис "IP address:Port". Въпреки всичко със софтуеър, сканиращ отворените портове на дадено устройство (рутер, модем или персонален компютър) след като ви разберат IP-то, ще могат да сканират всички отворени портове, ако не сте защитени добре и срещу това. Това е частично решение на проблема или по-скоро едната половина от решението. Колкото до DdoS атаките - ако някой, който си разбира от работата, знае какво прави и разполага със стабилен BotNetи ви набележи като цел - и Бог не може да ви помогне - можете просто да стоите и да се молите атаката да отмине. Надявам се тази информацията да ви е била полезна.

един въпрос то тогава Google е бога :) Слънце :) аз сам написал там колкото да владеят добре 1 сайт иначе има хакери ама теа хакери не се занимават с МуОнлайн :Д
Върнете се в началото Go down
HardStyler4Life
Level 3
Level 3



Брой мнения : 54
Birthday : 15.09.1993
Join date : 26.09.2012
Age : 30

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 2:57 pm

atanas127 написа:
diyanpetrov написа:
besnia3 написа:
Това е много хубава тема- най-накрая да има решени. Нека другите администратори да не местят темата поне за 2дни (понеже повечето не четят другите раздели). Аз нямам сървар, и за това моля някой да го пробва и да сподели- наистина ли решава проблема.
Ако помага, ще го сложим в раздел важни реми, в часта хелп.


Атанасе, както ми беше паднал в очите- сега ми стана любимец [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 728249 [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 574759


Добър ден! Тази технология е всеизвестна и метода се нарича "Round Robin". С този метод може да се избегнат всички DoS атаки с директни параметри на пакети със синтаксис "IP address:Port". Въпреки всичко със софтуеър, сканиращ отворените портове на дадено устройство (рутер, модем или персонален компютър) след като ви разберат IP-то, ще могат да сканират всички отворени портове, ако не сте защитени добре и срещу това. Това е частично решение на проблема или по-скоро едната половина от решението. Колкото до DdoS атаките - ако някой, който си разбира от работата, знае какво прави и разполага със стабилен BotNetи ви набележи като цел - и Бог не може да ви помогне - можете просто да стоите и да се молите атаката да отмине. Надявам се тази информацията да ви е била полезна.

един въпрос то тогава Google е бога :) Слънце :) аз сам написал там колкото да владеят добре 1 сайт иначе има хакери ама теа хакери не се занимават с МуОнлайн :Д

Хахаххахаха кой те излъга бе? Ако си пуснеш сървъра във 1 специален форум(няма да казвам кой е да не става реклама) 1вото нещо, което ще направят е да ти тестват защитите
2рото е ако има пролука ще те спрат веднага, а ако си стабилен с времето ще измислят(то вече има измислени) "bypass" за всяка защита и ето ти го с "Cheat Engine" сякви видове хакове и манипулация на сървъра ти! Така че недей си мисли че хакерите несе занимават само с по-новите игри

По отношение на темата, мисля че това е само частично решение на проблема!
+ това да беше дал поне кредитите на човека от когото ти копира този урок

П.С. Браво поне на това че си се постарал да потърсиш нещо :)
П.С.2 Не приемай коментара ми като "хейтърски", просто ти казвам факти, които са неуспорими!
Върнете се в началото Go down
atanas127
Level 4
Level 4



Брой мнения : 75
Join date : 09.03.2010

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 3:25 pm

Който ми намери по интернет това ! нека админите изтрият темата ДИРЕКТНО !
Върнете се в началото Go down
diyanpetrov
Level 4
Level 4
diyanpetrov


Брой мнения : 81
Birthday : 07.09.1988
Join date : 02.10.2012
Age : 35
Местожителство : London, United Kingdom
My Hobbie : MU Online
My Humor : In Love

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 7:11 pm

diyanpetrov написа:
besnia3 написа:
Това е много хубава тема- най-накрая да има решени. Нека другите администратори да не местят темата поне за 2дни (понеже повечето не четят другите раздели). Аз нямам сървар, и за това моля някой да го пробва и да сподели- наистина ли решава проблема.
Ако помага, ще го сложим в раздел важни реми, в часта хелп.


Атанасе, както ми беше паднал в очите- сега ми стана любимец [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 728249 [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD 574759


Добър ден! Тази технология е всеизвестна и метода се нарича "Round Robin". С този метод може да се избегнат всички DoS атаки с директни параметри на пакети със синтаксис "IP address:Port". Въпреки всичко със софтуеър, сканиращ отворените портове на дадено устройство (рутер, модем или персонален компютър) след като ви разберат IP-то, ще могат да сканират всички отворени портове, ако не сте защитени добре и срещу това. Това е частично решение на проблема или по-скоро едната половина от решението. Колкото до DdoS атаките - ако някой, който си разбира от работата, знае какво прави и разполага със стабилен BotNetи ви набележи като цел - и Бог не може да ви помогне - можете просто да стоите и да се молите атаката да отмине. Надявам се тази информацията да ви е била полезна.

"Google" далеч не е бога "Слънце", както ти се изрази. Преди не много дълъг период от време хакерска организация с името "Anonymous" (на Български език "Анонимни") бяха свалили и хакнали редица уебсайтове сред които тези на "ФБР", "ЦРУ", "Сони" и други. Съответната организация дори разработва атака върху 8-те "Домейн" сървъра - иначе казано 8-те компютъра, които контролират пренасочването на всеки един домейн в света и ако атаката им се окаже успешна всички уебсайтове в света ще бъдат недостъпни (извън линия) за всички потребители. Хакери, които се интересуват от "Му Онлайн" наистина няма! Хакери, обаче, които се интересуват от пари има, дори смея да твърдя, че 99% от хакерите ги интересуват парите, така че не пречи на никой ядосан потребител да си плати за това сървъра ти да бъде "Извън линия" за месец или два. Твърдя следното от личен опит, след като преди година се сблъсках с небезизвестния дори на властите "Gwapo". За повече информация потърси в YouTube "Gwapo's Professional DDOS Service ( Take down websites for long term )". Както вече казах, това е частично решение на проблема и е далеч под средното ниво на защита. Няма да е зле да публикуваш по-базови неща, като базова защита на "Уеб Сървър", базова защита на "Уебсайт" и базова защита на сървър. С удоволствие бих публикувал такива уроци, но просто нямам времето да го направя а и повечето хора по тези форуми се мислят, едва ли не, за велики и бегло слушат това, което се опитвам да им обясня. Ами съжалявам, но няма как да научиш някого на нещо ако той наистина не иска да се научи и няма как да отвориш очите на някой, който упорито ги стиска затворени. Адмирации и поздравления за отделеното време за да опишеш този урок, който наистина ще осигури някаква защита на много начниаещи администратори на "Му Онлайн" сървъри, макар и на ниско ниво, защото все пак кракерите, опитващи се да флуудят техните сървъри са с умениа дори под ниското ниво. Успех и продължавай да споделяш идеите си и да помагаш на тези, които наистина имат нужда и искат да им се помогне.

С уважение,

Диян Петров
(Собственик на "Линкос Му Онлайн")


Последната промяна е направена от diyanpetrov на Пон Ное 12, 2012 9:25 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти (Reason for editing : Обновяване)
Върнете се в началото Go down
http://linkosmu.com
atanas127
Level 4
Level 4



Брой мнения : 75
Join date : 09.03.2010

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeПон Ное 12, 2012 7:54 pm

diyanpetrov много ти благодаря за увода !
Върнете се в началото Go down
WaffylleE
Level 10
Level 10
WaffylleE


Брой мнения : 368
Birthday : 31.01.2000
Join date : 01.04.2012
Age : 24
Местожителство : Хасково
My Humor : Cold

[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitimeСря Дек 26, 2012 9:31 am

Атанас , може ли да ми кажеш това ставали и с други домайни т.е с .info .com да са различни от no-ip ? И ако става , то как ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD   [Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[Guide] Избягване на всякакъв вид FLOOD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [Guide] Защита от FLOOD атаки без скрипт
» [Guide] Agility Bug Guide For All hero
» [Guide]Как да направим Сървър на Му
» [Guide]1.00.16 PK & Party Zen Bug Fix
» [Guide] Как се прави Shadow Bug?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: .: Mu Online :. :: Guides-
Идете на: