Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСъбитияПубликацииГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Проблем със season 6

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
z00m13
Level 1
Level 1



Брой мнения : 2
Birthday : 28.08.1995
Join date : 14.08.2012
Age : 28
Местожителство : Novi pazar

Проблем със season 6                             Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем със season 6    Проблем със season 6                             Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 11:45 am

Здравейте.Проблемът ми е следният-всеки път като стартирам му-то ми излиза черен екран за момент сякаш ще се стартира играта и в следваштият момент ми дава в близък план мястото от което съм я стартирал и ме изхвурля отново на работният плот, или папката (зависи от каде съм го пуснал).Проблемът се получава при season 6 сървърите. Моля някои да помогне. Проблем със season 6                             75017 Проблем със season 6                             75017 Проблем със season 6                             75017
Върнете се в началото Go down
prokiller
Level 10
Level 10
prokiller


Брой мнения : 988
Birthday : 08.06.1995
Join date : 26.08.2010
Age : 28
Местожителство : Gorna Orqhovica

Проблем със season 6                             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем със season 6    Проблем със season 6                             Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 1:05 pm

това понякога се получава от защитата на сървъра или ако се опитваш да пуснеш хак.. щом ти го прави на близък план ще е от защитата сигурно иначе не знам или е нещо от компютъра ти
Върнете се в началото Go down
 
Проблем със season 6
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Buy Server Files Season 3ep 1 or Season 4
» Проблем с Му
» Проблем с влизането........................
» проблем с регистрирането
» Голям Проблем .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: .: Mu Online :. :: HELP-
Идете на: