Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСъбитияПубликацииГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

  Хора имам проглеми с муто много лаги

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
dreviuzs
Level 1
Level 1
dreviuzs


Брой мнения : 15
Birthday : 16.05.1988
Join date : 17.06.2012
Age : 35
Местожителство : Plovdiv
My Humor : In Love

 Хора имам проглеми с муто много лаги Empty
ПисанеЗаглавие: Хора имам проглеми с муто много лаги    Хора имам проглеми с муто много лаги Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 2:13 pm

Като вляза в муто ми лаги ужасно много незнам защо играх много му не ми лагише спрях за 1 седмице и лагва ужасно много моля помогнете ми нещо с опциите да не е заштото сам на латоп а рама му е 6гига баита и хард диск 650гига баита кажете какво да напрая да спре да ми лаги
Върнете се в началото Go down
besnia3
Moderator
Moderator
besnia3


Брой мнения : 568
Birthday : 01.01.1989
Join date : 01.10.2011
Age : 35
Местожителство : Кнежа
My Hobbie : SCUDERIA FERRARI FORMULA 1 TEAM
My Humor : In Love

 Хора имам проглеми с муто много лаги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хора имам проглеми с муто много лаги    Хора имам проглеми с муто много лаги Icon_minitimeПет Авг 03, 2012 2:59 pm

Рамта няма нищо общо, а харда още по малко (му тръгва и на 255 рам с 10гб хард).
Виж си първо дали видеото е външно- ATI или Nvidia, или е шибано вградено на Intel, или ужасяващата гърмяща серия на раховец03 (Nvidia), дето уж са външни ама пак лепнати на дъното. Само че им казват външни че били с отделна (и тя вградена) RamDac памет и самия видео чип бил отделен, ама вграден.
Възможно е да нямаш DirecX или антивирусната да е полудяла и да е изтрила Igfx.exe (най-важното при интелските в чипсета).

Или ме добави в Skype (същия ник), и напиши марка, серия, модел да ти пратя драивера.


ПП: Пробваи с по малка разолюция от лаптопската (му няма 1280 на 800), а при по голяма стоиност от височинната 800 забива страшно.
Върнете се в началото Go down
http://www.f1.f-e-n.net
 
Хора имам проглеми с муто много лаги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имам проблем с му онлине версия
» имам проблем с зена :х
» моляви помогнете ми много ви моля спешно е
» как да имам саржар без реално ИП на Му онлине ???
» Имам един въпрос за Магазините в МУ?!?!?!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: .: Mu Online :. :: HELP-
Идете на: