Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСъбитияПубликацииГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(

Go down 
+2
BMLuDaKa
maxpower09
6 posters
АвторСъобщение
maxpower09
Level 1
Level 1



Брой мнения : 1
Join date : 10.04.2011

Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Empty
ПисанеЗаглавие: Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(   Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 5:06 pm

Здравейте,
Преди година някъде бях със windows XP 512RAM и играх Mu Online и ми вървеше перфектно,но сега съм със Windows 7 Ultimate 2GB RAM и като си изтеглих Mu Online като я пуснах едвам едвам мърдам мишката ! Адския ЛАГ ! Моля ви помогнете ми искам да играя МУ ОНЛАЙН :)

Със 32битова система съм и със видео карта: ATI Radeon 9550 / X1050 Series (Microsoft Corporation - WDDM) (128MB)
Директ Х : 11

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ЛИНК И МИ КАЖЕТЕ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ ЗА ДА МИ ТРЪГНЕ МУ ОНЛАЙН ?!
Върнете се в началото Go down
BMLuDaKa
Level 1
Level 1



Брой мнения : 8
Birthday : 17.04.1992
Join date : 25.02.2012
Age : 32
Местожителство : Sofia

Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(   Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 1:50 pm

Смени си Windows-a и на мен ми беше така.(мисля че компютъра ми беше слаб за win 7)
Върнете се в началото Go down
WiZzKiD
Level 10
Level 10
WiZzKiD


Брой мнения : 325
Birthday : 12.12.1991
Join date : 06.06.2011
Age : 32
Местожителство : Sofia, Bulgaria
My Hobbie : Text Writing

Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(   Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 11:44 pm

maxpower09 написа:
Здравейте,
Преди година някъде бях със windows XP 512RAM и играх Mu Online и ми вървеше перфектно,но сега съм със Windows 7 Ultimate 2GB RAM и като си изтеглих Mu Online като я пуснах едвам едвам мърдам мишката ! Адския ЛАГ ! Моля ви помогнете ми искам да играя МУ ОНЛАЙН :)

Със 32битова система съм и със видео карта: ATI Radeon 9550 / X1050 Series (Microsoft Corporation - WDDM) (128MB)
Директ Х : 11

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ЛИНК И МИ КАЖЕТЕ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ ЗА ДА МИ ТРЪГНЕ МУ ОНЛАЙН ?!

1- Това не е лаг.
2- Може да не си сложил правилния драйвър за видео картата
3- Видео картата ти да не струва и да се наложи да купиш нова.
4- Може да ти е изгоряла видео картата и компа да ползва вградената, смучейки рам. 128mb видео карта ще гълта 128mb ram.
Дано да съм помогнал.
Върнете се в началото Go down
u3PyT
Banned
Banned
u3PyT


Брой мнения : 10
Birthday : 05.08.1997
Join date : 01.08.2012
Age : 26
Местожителство : Varna/Варна ; Силситра/Silistra
My Humor : Angelic

Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(   Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Icon_minitimeСря Авг 01, 2012 5:38 am

WiZzKiD написа:
maxpower09 написа:
Здравейте,
Преди година някъде бях със windows XP 512RAM и играх Mu Online и ми вървеше перфектно,но сега съм със Windows 7 Ultimate 2GB RAM и като си изтеглих Mu Online като я пуснах едвам едвам мърдам мишката ! Адския ЛАГ ! Моля ви помогнете ми искам да играя МУ ОНЛАЙН :)

Със 32битова система съм и със видео карта: ATI Radeon 9550 / X1050 Series (Microsoft Corporation - WDDM) (128MB)
Директ Х : 11

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ЛИНК И МИ КАЖЕТЕ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ ЗА ДА МИ ТРЪГНЕ МУ ОНЛАЙН ?!

1- Това не е лаг.
2- Може да не си сложил правилния драйвър за видео картата
3- Видео картата ти да не струва и да се наложи да купиш нова.
4- Може да ти е изгоряла видео картата и компа да ползва вградената, смучейки рам. 128mb видео карта ще гълта 128mb ram.
Дано да съм помогнал.

Според мен просто Процесора му е слаб за 7-мицата :) .. и за тва му лагва ..
Върнете се в началото Go down
hosttt
Level 1
Level 1
hosttt


Брой мнения : 20
Join date : 04.09.2012

Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(   Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Icon_minitimeСъб Сеп 15, 2012 12:13 pm

Drivers ;)
Върнете се в началото Go down
besnia3
Moderator
Moderator
besnia3


Брой мнения : 568
Birthday : 01.01.1989
Join date : 01.10.2011
Age : 35
Местожителство : Кнежа
My Hobbie : SCUDERIA FERRARI FORMULA 1 TEAM
My Humor : In Love

Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(   Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Icon_minitimeСъб Сеп 15, 2012 12:18 pm

hosttt написа:
Drivers ;)


Але еи, гледам нещо постове гониш?- Не виждаш ли че изкарваш тема от 2008?
Върнете се в началото Go down
http://www.f1.f-e-n.net
Sponsored content





Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(   Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :( Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Windows 7 Mu Online ! Моля ви помогнете :(
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблем МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МНОГО ЩЕ САМ ВИ БЛАГОДАРЕН АКО МИ ПОМОГНЕТЕ !
» моля помогнете !!!
» --------------------------------Моля помогнете !!!-------------------------
» моля помогнете ми !
» МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ С МУ-ТО -> ПОГЛЕДНИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: .: Mu Online :. :: HELP-
Идете на: