Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексСъбитияПубликацииГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предлагам хост за вашия сървър

Go down 
АвторСъобщение
Coocker
Level 1
Level 1



Брой мнения : 1
Join date : 11.08.2010

Предлагам хост за вашия сървър Empty
ПисанеЗаглавие: Предлагам хост за вашия сървър   Предлагам хост за вашия сървър Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 3:58 pm

Винаги Ви се е искало да имате собствен сървър на MMORPG игра.Да се заблавлявате с познати, приятели и да обменяте опит с нови играчи, но това не е било възможно поради следните поради:

1.Това, че имате нереално динамично IP с което не можете да направите своя сървър.*
2.Компютърът ви е прекалено слаб за сървърна машина и след n-та кънекция прави така че играите на снимки, а когато Вие влезете направо си играите сам.Често вамите ние не играем в собсвения си сървър заради „другите играчи”.
3.Всеки знае, че покупката на добър сървър е скъпа инвестиция, а парите който трябва да отделим често ни се струват много особено събрани на куп.От там и невъзможността да ги саберем и запазим дълго време за да осъществим мечтата си.
4.Също така помещението в което се намира сървърът ни трябва да е подходящо както за машината, така и удобно за нас.Всеки изпитва някакво неудобство като постоянно му бучи компютър, особено в спалнята.
5.Интернета ви е прекалено слаб и често прекъсва, а не намирате изгодни оферти (цена-качество) на други тарифни планове или доставчици.
6.Просто не искате домашното ви PC да се превръща в WorkStation и да не можете да го използвате за забавление (филми, музика, игри) или работа...
7.Домашния компютър не се ползва само от вас (той често служи за работа; пренос на важни данни, документи на далечни разтояния; комуникация или просто за сърфиране).По този начин Вие лишавате „вашите” играчи в сървъра ви от качествена и нормална игра, а вашите близки от ежедневното регуларно използване на приложенията на компютара.

Искате ли тези неща да се променят?...

Да можете да контролирате сървъра си дистанцирано и в същото време да ползвате компютара си за да играите любимата онлаин игра слушаики страхотни песни или гледайки най-новия сезон на любимия Ви сериал.Да разполагате с всички права над вашият сървър и да можете винаги да променяте желаните настройки за вас и "вашите" играчи, като всички се наслаждавате на една прятна игра.
Е това е възможно като не плащате непосилни суми на известни и доказали се с качесвто на услугите си български и световни хостери.

Малко история за това което правя.Предлагам VPS на изгодни за вас цени, за да може да се забавляваме заедно.Един би могъл да направи сървара си за забавлене, друг за осъществяване на стара мечта, трети с цел за спечели от него, други могат организираики си малка и сплотена групичка (Team) за да разделят евентуални разходи и приходи, да оптимизират сървара за една по-добра администрация и политика на сървара и да разделят работата си по него.

Но това е въпрос на Ваш избор за това как и с кого ще организирате и дали ще развиете своя сървър.

Ако желаете да получите повече информация може да се свържете с мен.

Ето какво предлагам аз:

Тъй като не искам да звучи предложението ми към съфорумците, (който единствено по свое желание биха искали да използват услугата) като поредната реклама.А бих искал да предложа услугите си на начинаещи и запалени сървърни администратори и фенове на играта.
За да се разгранича от поредната обява избягвайки излишен спам по темата и работа на модераторите, всеки зайнтересуван може да ме потърси на скайп или да пишете на пощата ми.
Предлаганото от мен е параметри на сървърната машина свързани с личните възможности и потребности на клиента.Искам, да отбележа, че нямам за намерение и необходимост за публично рекламиране на сървърната конфигурация и интернет доставчика.Всеки заинтересован може да ме потърси и да обсъдим предлаганите от мен параметри на машината и интернета.
Правя сървъри с настройки предпочитани от клиента или с негови готови файлове.
Uptime на сървъра над 99%.
24/7 поддръжка относно нормалните функции на сървъра
Генерална поддръжка с фиксиране на файловете на сървъра в разумните часове на деня.


Допълнителни платени услуги който мога да ви преложа са:
Добавяне на нови идей за развитието и популяризацията, забавлението на играчите в сървъра.
Допълнителна маркетингова стратегия за по-доброто предлагане на сървъра.

Това е най-подходящото решение за вас и вашия сървър, независимо дали той е малък, голям нов или доказал се.
Skype dangersquare
e-mail kosmatia123@bv.bg
Коментари са излишни.
Върнете се в началото Go down
 
Предлагам хост за вашия сървър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: .: Mu Online :. :: Requests-
Идете на: